Články

20.6.2017

4. ročník charitativního turnaje – Poděkování

Milí přátelé,

 
17.6. proběhl již 4. ročník Charitativního turnaje ve prospěch DD Vysoká Pec. Všem, kteří se ho účastnili, nebo jinou formou sponzorského daru přispěli na dobrou věc, bych chtěl touto cestou moc poděkovat. Během turnaje se i za přispění nehrajících sponzorů (příspěvků v kasičce apod.) podařilo vybrat 45 585 Kč,-, které jsme předali ředitelce DD pí. Libuši Houdové. Pokud přičtu slíbených 10 000 od hlavního sponzora, firmy SaW Karlovy Vary, prodejce značky Mercedes Benz, pak se letos doposud podařilo získat pro děti 55 585,- Kč.
Každoročně se mi stává, že se ještě po turnaji najdou lidé, kteří by rádi přispěli, turnaje se nemohli z nejrůznějších důvodů účastnit a nebo prostě jen nevěděli, že je taková možnost anebo že turnaj už proběhl. Věřím, že i letos se najdou takoví, kteří na turnaj nemohli. Touto cestou bych chtěl oslovit všechny, kteří by i po turnaji chtěli přispět na dobrou a potřebnou věc.
Již v tuto chvíli mám u sebe 600 Kč, které se mi sešly po turnaji. Pokud by chtěl ještě někdo další přispět, pošlete prostředky na můj účet 475973623/0300 a do zprávy pro příjemce prosím napište, že se jedná o sponzorský dar pro DD. Všechny prostředky předám tak, jak jsem to dělal doposud. Případně je možné samozřejmě kontaktovat přímo DD ve Vysoké Peci, kontakty najdete na jejich www stránkách, včetně čísla účtu.
 
Vážení spoluhráči. Všem, kteří přispěli na dobrou věc ještě jednou moc děkuji. Doufám, že tento mail osloví další potenciální dárce a naše podpora dětem z DD bude co největší. Pamatujte, že my všichni aspoň trochu můžeme pomoct a děti za své rodiče nemůžou.
 
s pozdravem
 
Michal Zeman, GC Bitozeves